| Furnicuta000 a întrebat:

Ma intreb oare cum i-a venit lui Zucky ideea geniala sa faca functia de tagg "everyone" sau "toata lumea". Ce a zis, "hai sa enervam toti utilizatorii de Facebook sa primeasca 100 de notificari zilnic (pe care nu le pot dezactiva) de la toate postarile stupide din toate grupurile. Desigur ca preferi sa iesi din grupuri decat sa primesti 100 de notificari dar ce faci cand esti in 500 de grupuri? Si ce faci daca nu vrei sa iesi din grupuri dar nici nu poti dezactiva acele notificari?

4 răspunsuri:
| Andreea99911818181 a răspuns:

In dreapta jos in colt langa notificare sunt 3 puncte, da notificarile pe mut. Trebuie sa mearga.

| dullcat a răspuns:

Buna laughing Nu stiu la ce s-a gandit initial cand a inventat functia, dar imi place sa cred ca nu la forma aceasta penibila de spam.

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 explică (pentru KronstadtRevival):

Scuza-ne pe noi. Te-am deranjat de la tik tok?