| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc samp (san andreas multi player) as vrea sa stiu daca se poate si cum as putea face ca jocul sa ramana pornit, adica sa fie ca atunci cand sunt intrat in joc dar pc sa fie oprit.Jocul sa mearga continuu si cu pc oprit. Spuneti-mi va rog am nevoie de asa ceva si nu doar pentru joc.Dau funda la raspunsul care ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Nu merge trebuie sa ai pc-ul pornit sa joci samp

| Kadru a răspuns:

Se poate baga afk, sampu e deschis iar tu poti face orice dar daca inchizi pcu se inchide si sampu. Ca sa il bagi in bara apesi pe butonul cu steag pe el de langa Alt