| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Salut am o problma joc Samp (san andreas multi player ) si cand joc uneori se blocheaza ecranul pur si simplu adica jocul si trebuie sa dau restart stiti de la ce ar putea fi? de la placa video, drivere sau altceva. Dau fund cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| DustyFlash a răspuns:

Nu e de la placa video. (daca merge GTA singleplayer merge si multi)
Descarca alt GTA care sa fie la versiunea recomandata de SAMP.

| Costi151 a răspuns:

Sunt sigur ca de la placa video. Mai exact ce placa video ai si decat timp?

| Skate_Gaby_1999 explică (pentru Costi151):

O am de cativa ani d de 8 ani cred ca nVIDIA geforce 8400 gs