| anonim_4396 a întrebat:

Mă jucam zilele trecute niște jocuri descărcate din Magazin Google Play pline de reclame... in fine, era o reclamă repetitivă care îți arăta că poți descărca de pe Google Play o aplicație asfel încât imaginile / videou-rile de pe ecranul telefonului să se vadă pe perete ( pereții locuinței), la fel ca in diafilme / acele proiectoare vechi unde trebuia stinsă lumina?!

Numele aplicației?

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ne întrebi pe noi? Vrei să știm noi cu ce reclamă te-a bombardat jocul? Ți s-au prăjit creierii? Nu mai fuma pufuleți că nu este bine.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Urathappy

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Ești foarte amuzant happy.

Nu mi s-au prăjit deloc creierii... și nici pufuleți n-am fumat, încă happy, căutam doar numele unei aplicații, la fel precum unii caută numele unui film, pun descrierea iar cinefilii, sau cunoscătorii vin cu numele happy.

Mă gândeam că a mai văzut cineva acele reclame, sau mai bine, poate cineva le-a descarcat în propriul telefon.

| VoidEternal a răspuns:

Ce nu îți arată în reclame este că persoana aia avea deja un proiector.

| OneReason a răspuns:

Aplicația pe care o cauți ar putea fi "Screen Mirroring - Mirror Screen To TV

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru OneReason):

Nu este pentru orice tip de telefon.

| anonim_4396 explică (pentru OneReason):

Ecranul telefonului " se oglindea " doar pe perete ( în reclamă), nu pe un alt dispozitiv.

Oricum, mulțumesc pentru răspuns, și această aplicație este utilă.

| Iordacheionelmarian a răspuns:

Este falsă. Pentru a vedea ecranul telefonului pe pe perete ai nevoie de un videoproiector https://www.google.com/......ps?/search luat și eu țeapă de câteva ori până când m-am interesat pe internet, aplicațiile alea proiectează pe smart tv-uri nu pe pereți dar le place lor să mintă ca să descarce lumea aplicațiile lor

| anonim_4396 explică (pentru Iordacheionelmarian):

Numele aplicațiilor descărcate?!