| BozdoMan a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu decodarea unui Samsung GT-C3010 blacat in Vodafone? Nu vreau sa dau inca 30 de lei implus la service.

Răspuns Câştigător
| Laryyy97 a răspuns:

Nu il poti debloca decat daca mergi la Vodafone.si eu am avut exact aceeasi problema si nu ai ce sa-i faci...sad

1 răspuns:
| MelissaGreenEyes a răspuns:

Si eu il am codat pe Vodafone si am facut urmatori pasi si mi-a mers pe orange...cu telefonul aprins, am scos cartela de Vodafone si am bagat una de Orange, dupa cateva secunde telefonul s-a restartat si a acceptat cartela de Orange

initial incercasem sa bag cartela de Orange cu telefonul inchis si nu mi-am mers(imi zicea invalid SIM), e posibil sa nu mearga la toti, dar mie mi-a mers pe Samsung c3010, e posibil sa mearga si pe c3050 ca e cam acelasi model numai ca e cu slide