| ShadowXxX a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu instalarea jocului DC Universe? Dupa cum stiti este free acum. L-am descarcat de pe site dar cand sa ii dau run sa download-eze restul de 14gb imi cere sa instalez Adobe Flash Player Direct X si atat.
Pana aici toate bune si frumoase pana sa intru in el, dupa ce intru in el in mod normal ar trebui sa inceama sa download-eze pach-ul de 14gb dar imi apare acea fereastra cu DC Universe Online albastra, ramane pornita pe ecran 5 secunde si dupa aia dispare si nu se intampla nimica...

1 răspuns:
| Ancuky07 a răspuns:

Asa se intampla cand nu merg downloadate unele jocuri...