| jocuri888 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu seo pentru www.jocuri888.info sau cu un script bine seoizat sfaturi si toate cele? multumesc

2 răspunsuri:
| BuBuLiiNa :x a răspuns:

Pai are inst in dreapthawinking

| evelin33 a răspuns:

Exista firme specializate pentru servicii de SEO foarte bune. Te aduc in prima pagina in Google in scurt timp. E drept, nu dupa o zi pe alta, insa pentru o perioada lunga, cativa ani dupa terminarea procesului. Nu mai ai nevoie de publicitate, de nimic :) incearca aici http://fozo.ro/servicii-fozo/servicii-marketing-online/optimizare-website/