| gaby1996 a întrebat:

Ma puteti ajuta am un telefon Nokia 5130 si nu merge sa ascult muzica sau vide scrie:no enought memory ce are?

3 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Nu prea le ai cu engleza laughing fara suparare. Inseamna ca nu ai destula memorie. Se rezolva cu un card de memorie. Sper ca am fost de ajutor.

| shalalalala a răspuns:

" No enough memory " = memorie insuficienta, deci probabil ai incarcat memoria cu prea multe melodii si nu mai merg redate, ori ai memorie interna atat de mica incat trebuie neaparat sa iei un card de memorie ca sa asculti o melodie. incearca... initial sa imprumuti un card de memorie de la alt cineva ca sa vezi daca melodiile de pe cardul respectiv merg redate cu telefonul tau. bafta :*!

| gaby1996 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar tot nu merge am incercat si cu alt card mi-am sters tot ce aveam in mem telefonului ajutati-ma dau fundita si vot