| Crypt a întrebat:

Ma puteti ajuta?
La telefon ma mancat undeva sa umblu la setari si mi-a disparut ceasul de pe telefon si acu dau setari-telefon sau etc si nu merge nu apare pe ecran ceasul

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Si de unde sa visez ce telefon ai? un nume ceva nu ai putut zice? fiecare are setari diferite,

| guzanu92 a răspuns:

Mda, si mie mi-au furat ceasul de la mana.
Ai grija, in Romania se fura la greu.winking
Bine ca mai ai telefonul. Ah ce marca de telefon ai? Sau trebuie sa-l sun pe Sherlock Holmes? Mmmmhh... waiting

| stejara2 a răspuns:

Intra la setari si vezi la afisare ora, daca e in engleza trebuie sa apara Hide, dai acolo yes, deh, vorba ceea, nu ai mentionat marca, dar ai la setari ora si data totul. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O_o
nu are cum să nu aparăă.
setări - ceas
şiii de ce dracu ' nu ai specificat modelul telefonului să te poată ajuta cei care ştiu sau au acelasi telefon?