| BuLLetBtwin a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva. Mi- am luat jocul prototype si imi merge in reluare. De ce?

Răspuns Câştigător
| NewFolder a răspuns:

Pai ai calculator cu o placa video mica sau poate un procesor mic sau poate rami putini. :-?

astea sunt cerintele de sistem pe care trebuie sa le indeplinesti pentru a putea rula jocul:

Operating System: Windows® XP and DirectX® 9. 0c

Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100%

DirectX® 9. 0c with Shader Model 3 support

Processor: Pentium Intel Core 2 Duo 2. 6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better

RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems

Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Sound Card: DirectX 9. 0 –compliant sound card

DVD-ROM: DVD-ROM
daca le indeplinesit ar trebui sa iti mearga bine

Intra aici si fa-ti un test si o sa iti zica cel mai bine daca iti merge sau nu:
http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai un calculator naspa.

| costymaximus a răspuns:

Cerintele jocului depasesc posibilitatile calculatorului.Simplu ca buna ziua.Inainte sa cumperi un joc vezi ca pe cutia jocului scrie cerintele de sistem pe care trebuie sa le aiba pc pentru. ca jocul sa ruleze.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Iti trebuie o placa video mai mare si mai multi rami

| BuLLetBtwin explică:

Abh nu e naspa calculatorul.Indeplineste toate cerintele jocului.

| BuLLetBtwin explică:

Nu e de la cerinte. Am verificat daca cerintele jocului si ale calculatorului meu se potrivesc si se potrivesc ba mai mult calc meu are Windows® XP
Video Card:512 mb
DirectX® 9. 0c with Shader Model 3 support
Pentium Intel Core 2 Duo 2. 6 GHz
1 GB ram

| tiberiur a răspuns:

Ne-ar ajuta mult daca am sti si configuratia calculatorului tau. Cerintele pentru jocul Prototype nu sunt chiar foarte pretentioase:

Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9. 0c or (Windows Vista® with Service Pack 2)

Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9. 0c with Shader Model 3 support*

Processor: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2. 6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better

RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems

Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Sound Card: DirectX 9. 0 –compliant sound card

DVD-ROM: DVD-ROM

Daca le indeplinesti, jocul ar trebui sa iti mearga fara probleme. Niste chestii pe care ai putea sa le faci: scaneaza-ti calculatorul de virusi, umbla la rezolutia si grafica jocului, fa-ti un upgrade la pc.

| kukubau a răspuns:

Amice de google ai auzit? si scrie system requierments.

| mishu_4386 a răspuns:

Probabil ca ai putin ram ca mine angry ca si mie imi merg unele jocuri in realuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai resursele necesare pentru a rula jocul cum trebuie. cauta un website cu resurse, uitate la resursele tale, vezi ce iti mai trebuie, si du-te la un magazin de calculatoare si fa schimbarile necesare. incearca sa dai la Options totul la minim. poate asa nu o sa se mai miste in reluare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara ram placa video etc sati mg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am...aceeasi problema cu jocurile...am 2 gb rami, placa video 512, procesor dual-core 2200