| NechitescuAmalia a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog? De cateva zile incoace tot imi intra o pagina cu reclame dar nu apare nici un bara de jos nici in task manager....aud doar in boxe ca e o reclama si nu pot sa o sting ca nu imi apare nici unde...ce sa fac?

5 răspunsuri:
| puscahoreangaion a răspuns:

Simplu cauta x in partea de sus dreapta a paginii, x-close!
asta e materiale publicitare!

| PopescuPetre a răspuns:

Am patit-o si eu. Rezolvarea.mi-am luat trei zile liber, am inchis pc ul si am plecat la munte...la intoarcere aceeasi problema doar ca acum eram incarcat cu energia celor 3 zile de munte...incearcalaughing)))