| xpertul a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa leg din urmatoarele modele: Nokia e72, Nokia n95 iphone 4 si smsug gt s 5600. Astept raspunsurile voastre multumesc.

Răspuns Câştigător
| CameliaKB a răspuns:

Pai Nokia e72 am si eu si nu e nu stiu ce meniuoh go on cel putin nu imi prea placea da avea memorie multa si camera de 5. 0 MPix. e destul de fain in rest... iphone4 are mami, e super fain da e prea sensibil.il are de 3 luni da l-a dus la reparat de vreo 4 ori.si trebuie instalate aplicatii si chestiichatterbox si nu se pooate conecta la alte telefoane prin bluetooth doar la un alt iphonehappy da e fainday dreaming, Nokia n95 mi se pare vechi si samsungu gt s 5600 mi se pare prea micutoh go on eu zic sa iti iei unu dintre Nokia E72 si iPhone 4. tu decizi.bafta!

3 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Eu nu as mai sta pe ganduri. Iphone 4, sau mai ok e Samsung galaxy SII decat iphone 4. Depinde de ce buget dispui. Si recomand sa il cumperi de aici: http://profitshare.emag.ro/....../click.php
Ai garantie, e liber de retea, il primesti acasa urmatoarea zi si daca nu iti convine ceva il poti returna in 30 de zile. Bafta!

| Schweitzer a răspuns:

Scuze. Asta e link-ul daca te intereseaza: http://profitshare.emag.ro/....../click.php
Bafta!

| Vandalism a răspuns:

Iphone 4