| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta si pe mine. Cine a cumparat de pe "TelefonulMeu.eu" si ce parere aveti despre calitatea produsului? Pentru ca am observat ca acolo preturile sunt mai ieftine decat in alte magazine si mi-e frica sa nu fie replici dupa original. Deci, se merita sa cumpar de acolo, avand in vedere ca vreau sa iau un telefon nu chiar ieftin? Astept raspunsurile voastre!:* Sper sa fie cat mai multe Cel mai complex primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| radu76ers a răspuns:

Buna! Tocmai ieri am achizitionat de la ei Nokia C6 Black.Calitatea foarte buna telefonul este original, primestii accesori etc.Singurul dezavantaj dupa parerea mea este ca soft-ul telefonului este in engleza spre deosebire de cel din rewiew care este in romana...cel putin asa este la al meu. Taxa+transport care este parca:18 lei sau asa ceva.Din punctul meu de vedere eu iti recomand sa achizitionez un telefon de acolo.