| RaduAsSilver a întrebat:

Ma scuzati daca fac reclama, dar vreau sa stiu neaparat. Site-ul www.thephone.ro este un site de incredere? Doresc sa achizitonez un telefon de acolo.
Dau funda celor cu experienta. Nu imi spuneti ca "e bun bun, da funda" ca nu va dau nimic.

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Mai bine cumperi de pe un site gen telefonultau.eu sau emag.ro sau cel.ro deoarece aceste sieturi sunt de incredere si nu se joaca cu scamm-uri
Eu am comandat de pe eMAG si de pe cel iar cei de la telefonultau.eu au cont pe youtube in care prezinta telefoanele si am auzit ca sunt foarte amabili si livreaza foarte rapid
Sper ca te-am ajutat
Funda?happy

4 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Tu vrei sa iti comanzi telefon de pe net?
Intr-adevar sunt site-uri de incredere,dar eu totusi te-as sfatuii sa mergi intr-un magazin de telefoane (Orange,Vodafone sau cosmote),iesi mai bine asa,macar stii ce iei, acol pe net iti arata o poza cu niste detalii, si unele detalii pot contine chiar multe erori, adica sa nu indeplineasca chiar tot ce zice ca are telefonul.
Eu zic sa te mai gandesti, sau macar sa intrebi la telefon, cand comanzi, sa te asiguri daca are telefonul chiar tot ce scrie la detalii.
Bafta!

| RaduAsSilver explică (pentru tteo92):

Stau langa Sibiu (langa) si nu prea stiu unde sa merg... Nu vreau abonament, vreau liber.

| tteo92 a răspuns (pentru RaduAsSilver):

Asta e in sibiu http://www.orange.ro/shops/Sibiu/Sibiu.html te poti interesa unde vine magazinul si poti sa ii vizitezi o data sa vezi ce telefoane au, au si la liber si la abonament.

| jorje92 a răspuns:

Nu este de inccredere, tocmai ieri mi-a zis un vecin dupa ce am fost cu s3ul lui la garantie la inceputul lunii martie cand aparusera pete pe ecran, ei acceptand sa il faca pe garantie, iar ieri au zis ca telefonul s-a stricat ca a fost umblat in el, deci nu luati de la magazine din astea, mai bine dai un ban in plus si il iei de la Orange, Vodafone sau cosmote si esti sigur ca nu vei avea probleme de genu asta