| niNNu a întrebat:

Www.Thephone.ro E un site de incredere?

Răspuns Câştigător
| continuum a răspuns:

Da

8 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Http://telefonultau.eu/ - este chiar mai de incredere :)

| niNNu explică:

Deci nu dau tzpeze sau ceva? Ca am observat ca au preturi foarte mici si eram suspicios.

| niNNu explică:

Deacord dar am observat diferenta de 63 de leithinking la modelul care vreau eu.

| niNNu explică:

Stiu. Dar e diferenta de 64 de lei la modelul care il vreau eu.

| niNNu explică:

Vai. deci e diferenta intre site la modelul preferat de mine de 64 de ron.

| jorje92 a răspuns:

Nu dau tzepe decat la garantie (proprie exp), o sa gaseasca dif motive sa nu il repare

| Radu_Luca_1994 a răspuns:

The phone nu este de incredere, am cumparat un telefon, s-a stricat si be baza garantiei, nu mi-au dat nici acum telefonul reparat, nici macar acelasi model in schimb ce sa mai vorbim de bani(contravaloarea) telefonul meu s-a stricat in 27 decembrie 2011, si suntem in luna februarie 2012(sfarsitul lui feb) in continuare am sa ma duc la opc, si mai departe catre judecatoria Bucuresti, nu recomand nimanui thephone.ro

| Iustinian123 a răspuns (pentru Radu_Luca_1994):

@Radu_Luca_1994

Pana la urma ce s-a intamplat? Am trimis si eu de 8 zile un telefon si acum nu imi mai raspunde tipul ala de la service, iar duduia de la magazin imi tot spune ca ma va contacta acel tip.