| serendipitate a întrebat:

Ma uitam pe www. fsplay la anatomia lui grey. dupa ce am incheiat un episod, cand am dat la urmatorul, mi-a aparut un ecran rosu de avertizare ca are ceva gen malaware. am verificat la mai multe episoade si apare acelasi lucru. ce sa inteleg din asta? ca e corupt, virusat si ca nu mai pot continua acolo? cum sa procedez?

1 răspuns:
| endizaw a răspuns:

Poti sa faci un printscreen sa il uploadezi?
Daca esti pe telefon si iti spune asta, incearca pe calculator. Daca tot continua, contacteaza developer-ul site-ului.