| Anna04 a întrebat:

Mai am o intrebare legata tot de camera mea Olympus sp-570uz. cum pot face (nu prea stiu eu sa explic) ca in loc sa fac o poza sa fac mai multe o data ( ca un "film de poze")? funda + vot

1 răspuns:
| alexinio95 a răspuns:

Trebuie sa ai un buton pe camera unde sa faci mai multe poze se mai numeste si (rafala) cauta-l trebuie sa fie. Fotografiere Secvenţială se mai numeste.Sigur are functia uita-te in manual cred ca gasesti in meniu.e un semn asa cu niste dreptunghiuri unu peste altul!