| Anna04 a întrebat:

am si ew o camera Olympus sp-570uz pentru care folosesc un card Olimpus xD-picture card, dar dupa un timp, dupa ce fac poze, si vreau sa le vad sau sa le salvez in calculator ele se sterg (nu mai sunt pe card) cum pot rezolva problema? funda +vot

1 răspuns:
| GalaXy a răspuns:

Intai incearca sa schimbi cardul cu altul (daca ai altul la indemana, nu cumpara altul). Daca nu, uita-te in meniu poate are format automat (se sterge automat dupa un anumit timp). Stiu ca mai avea cineva problema asta - nu stiu daca tot la Olimpus - si asa a rezolvat-o