| Radeas1 a întrebat:

Măi băieţi, eu am avut probleme cu startup, dar nici ca şi acum. Cînd îl pornesc, stă cîteva minute, dar nu la boot, cînd e apare imaginea, dar bara şi icoanele nu. apar, decat peste cîteva minute.
Eu nu am antivirus. Dar am scanat cu SUPERantispyware, cu MBAM, şi cu Kaspersky, şii....NIMIC! Uitaţi şi o imagine. http://i.imgur.com/dDkB7W3.png. Atît am la startup cînd îl pornesc. Aşa calculatorul în sine nu merge greu. Am dat cu CCleaner Curatare şi registrii. Am defragmîntat partitiile.
Deci, nu prea mai am idei. Mă ajută cineva?

6 răspunsuri:
| LauncherS a răspuns:

Uneori...mi se intampla si mie.Iti apare imaginea dar fara bara de start si iconite.Eu unul nu i-am facut nimic.Incearca sa scoti placutele de RAM si sa scoti bateria aia... poate si procesorul ca sa-l pui la loc dupa ce-l cureti.Iti merg programele care le descarci de pe internet? Daca da descarca avira antivirus.

| FlorinFindus a răspuns (pentru LauncherS):

Sa descarce avasat ma e mai bun avast face avira

| LauncherS a răspuns (pentru FlorinFindus):

Ca taci mai... avira ii mai bun!

| FlorinFindus a răspuns (pentru LauncherS):

Mars

| FlorinFindus a răspuns:

Reinstal windows

| Radeas1 explică (pentru FlorinFindus):

Mamă, mersi mă, cum dracu nu m-am putut gîndi la asta de la început! Deci, eşti genial mă! Eu am cerut o soluţie, că eu nu reinstalez pentru asta windowsul.