| LauncherS a întrebat:

Mai de ce tot imi dau crash browserele? Folosesc mozila,explorer,opera, chrome si toate dau crash...si am windows xp!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da o scanare full cu malwarebytes :

http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro/

si downloadeaza advance system care ca sa iti mai pui ordine in pc.

http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html

| LauncherS explică:

Deci in vara asta:de la un timp incepuse sa se restarteze calculatoru asa din senin cand jucam GTA Sa.Dar se intampla rar.Si apoi din ce in ce mai mult! Aveam antivirus si dupa aia mi-o cerut sa-i dau update si nu mergea.Se incarca si se bloca.Am reinstalat windows-ul...dar tot nu mere si a mai aparut si problema cu browserele.Am descarcat malwarebytes si am scanat calculatorul dar imi gaseste mereu virusi de tip spyware, hjack... odata mi-o gasit si trojan.Mereu imi gaseste virusi.Cum sa-l devirusez cum trebuie?

| tr3ig a răspuns:

Uite o fata desteapta printr noi. in mare ai si tu dreptatea tawinking. problema este ca, calcultaroul tau este ceva mai slabut si crushu vine din cauza ca toate aceste browusere se folosesc de Adobe flash player, care acum a inceput sa fie varza si care iti mananca foarte multi rami, iar calculatorul atunci cand simte ca nu mai are de unde sa aloc rami da crush la programu care mananca cel mai mult. sper sa fi inteles ce iti zisei

| AquagirlDiana a răspuns:

Fiindca unele plugin-uri nu raspund pentru ca probabil iti merge mai greu calculatorul. Si mie mi se intampla asa (ma rog, nu sunt sigura ca asta e cauza, dar asa imi apare mie)