| PureMadnesS a întrebat:

Mai exista vreo sansa sa faci cont pe iTunes Fara Card?

3 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Da. Intrii pe AppStore si alegi sa cumperi o aplicatie gratuita (oricare) apoi cand dai sa o cumperi dai sa faci cont si la card selectezi No card (sau ceva de genu).
Sper ca nu am omis nimic pentru ca ti-am zis din amintiri happy

| kings0fleon a răspuns:

Selectezi none la opțiuni plata. Îți sugerez sa pui regiunea pe America, așa ai mult mai multe aplicații.
Daca vrei sa faci gratis gift carduri pentru Itunes(singura modalitate de a ad? uga bani pe iTunes in Rom�nia ) �ncearc? pe freemyapps. Dup? ce te �nregistrezi, instaleaz? din appstore aplica? iile promovate de ei, ruleaz?-le pentru 30 de secunde si prime? ti puncte ce le transformi in gift carduri. Eu am f? cut profit in valoare de 100 de dolari pana acum! Bafta! http://freemyap.ps/2640d47c