| Andrei_3853 a întrebat:

Daca imi cumpar iPhone 4S, am nevoie de card de credit pentru al activa? Am vazut ca pentru a-ti face cont pe iTunes este nevoie de card, deci nu exista nici o modalitate ca sa nu imi trebuiasca card?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| hjuyy a răspuns:

Iti trebuie card de credit numai pentru Itunes nu si pentru App store. Itunes e oricum numai pentru muzica care o poti lua de pe calculator insa pentru 4s nu a aparut inca jailbreak bun asa ca trebuie sa mai astepti ca sa poti lua aplicatii care costa bani de pe site-uri piratate

| Andrei_3853 explică (pentru hjuyy):

Cel mai folosior raspuns de pana acum, o sa-ti dau funda daca nu mai apar si alte raspunsuri, si pe mine nu ma intereseaza jailbreak. happy

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Probabil ai nevoie de card pentru a downloada de pe itunes, unde costa bani
dar in Romania ai destule site-uri pirat,
nu ca as incuraja pirateria