| PupicelT a întrebat:

Mai TPU. Cum sa va zic eu...am o problema straight face nu`mi mai merge messu. Pur si simplu cand deschid messu se blocheaza si nu merge. Am instalat si dezinstalat peste 10 versiuni de messuri si tot asa face. Ce are? Ce sa fac? Apropo, dau funda cui ma rezolva. happy

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Pai depinde e posibil sa fie si de la multimess daca ai.sau pur si simpu ai luat un virusel car nu iti da voie sa il deschizi am patit si eu asa aveam un virus dar era si de la multimess.scaneazati pc-ul si stergeti multimesul daca il ai. apoi dai restart si instalezi din nou mesul sau daca nu merge nici asa descarcatil din nou de pe alt site

2 răspunsuri:
| Alecsandraa97 a răspuns:

Cred ca ai luat ceva virus sau trebuie sa iti refaci windowsulhappy. Pana atunci poti sta pe meebo, e adevarat ca e mai ciudat dar daca trebuie neaparat sa stai pe mess atunci intra acolohee hee.

| rolling a răspuns:

Instaleaza windows-ul. fundita?smug