| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Maine imi cumpar un telefon trebuie sa aleg din:
lg gs290 sau nokia x3

Răspuns Câştigător
| Marian13546123412434 a răspuns:

Nokia x3 e mai bun din toate punctele de vedere. Daca vrei un telefon de fite sa te dai mare recomand LG gs290. Daca vrei un telefon pentru distractie recomand Nokia X3

2 răspunsuri:
| TheAdytzu a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Lg dar nu pentru ca e de fite ci pentru ca o sa se miste mai bine e mai rapid ca Nokia big grin

| ovidiu13b a răspuns:

Lg gs290 (kookie fresh) asta il am si eu. imi merge perfect happy si e super. singurul lucru care ma deranjeaza este camera de 2mpx crying(