| crsmadalina95 a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un telefon si am cateva variante, dar nu stiu pe care sa o aleg. As avea de ales intre samsung chat, nokia c3, lg gs290 si lg kp502. Care mi-l recomandati ca fiind cel mai bun? happy

11 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nokia c3

| AndreiP98 a răspuns:

Samsung chat sau Nokia c3.LG e nasol de tot...

| αnny a răspuns:

Eu ti-l recomad pe kp502 pentru ca si eu il am si este ff bun! Sper ca te-am ajutat!

| costin95 a răspuns:

Lg kp502 e foarte bun. Oricum Gusturile nu se discutahee hee

| xAllexutsa a răspuns:

Nokia C3 este foarte bun, am si eu :*

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei lg...am avut si eu 2 LG-uri si s`au stricat aman2...straight face

| mafaldaaa a răspuns:

Nokia c3 sau LG kp 502

| ANIRIiriANIRI a răspuns:

Samsung chat clar

| Steluta007Frumoasa a răspuns:

Nokia c3

| EpicFailNike a răspuns:

Nokia C3.

| aniii98 a răspuns:

Eu iti recomand LG gs209'u. Un prieten de-al meu are, si merge foarte bine. ar merge si Nokia c3, dar in nici un caz nu recomand nu Samsung chat sau LG kp502.

Sper ca te-am ajutat. :*