| Callme a întrebat:

Mama deci ma simt ca o proasta ca nu stiu sa-mi pun melodii pe propriul mp4.
Decilaughing e de fapt un IPad si cand il bag in laptop mi se deschide si apar niste fisiere : "notes" "calendars" etc, dar nimic cu muzica.Si nu stiu unde sa pun melodiile!
Ma poate ajuta cineva? Am incercat sa le pun in fiecare folder si pe langa foldere, si tot nu merge!
Funda.

Răspuns Câştigător
| nebunu1993 a răspuns:

Nu stii cum sa pui muzica -> pornesti iTunes, conectezi ipod-ul, si astepti sa il detecteze. Daca nu il vede, este undeva in dreapta sus un search box unde scrii numele ipod-ului (vezi in Explorer cum se numeste - e ca o memorie flash pe USB), si iti va aparea.

3 răspunsuri:
| nebunu1993 a răspuns:

De fapt este Ipod si nu Ipad :)

pai ai putea sa incerci iTunes?! ce zici? ar merge? :) www.apple.com/itunes/download

funda?

| aNonim_4610 a răspuns:

'Daca ai iphone ori ipod trebuie sa iti scoti programa de pe net 'iTunes' este pentru toate tipurile de iPod. Iti spun corect, eu tot am iPod si folosesc iTunes. Si prima data nici eu nu stiam si mi=a aparut notes, calendar pina ce am gasit iTunes

| akta a răspuns:

Nici eu nu stiu.