| Maj3stic a întrebat:

Mediafire este un site de virusi?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu, este un site de file sharing. Dar au foarte foarte multe reclame care fac spam la maxim.

| al3xander a răspuns:

Este un site de sharing, unde userii pun tot felul de fisiere si le fac publice si desigur printre ele mai pot exista si virusi ascunsi insa site-ul in sine nu este virusat.
PS: mai contine reclame proaste de la terti care pot fi cu virusi, iti recomand sa-ti instalezi adblock plus ca sa scapi de ele http://adblockplus.org/

| Drixie a răspuns:

Da. este! funda te rog! :* :*

| PyRoMaNc3r a răspuns:

"site de virusi" banuiesc ca te referi daca site-ul este virusat sau fisierele in sine deci depinde de ce fisier nu exista site de free sharing sa nu aibe cate un virus mic ratacit prin el happy