| anonim_4396 a întrebat:

Mereu,când îmi fac o lume de survival pe minecraft, peste câteva zile dispare, dar este în folderul appdata.Cum fac ca să nu mi se mai pierd hărțile?

3 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Este joc original sau TLauncher sau alta copie? Poate de aia pierzi ca nu-i original

| NonZarek a răspuns:

Reinstalează minecraft, eu folosesc TLauncher, e foarte bun și ok, se poate la tine sa nu fie minecraft instalat cum trebuie, dacă e cel cumpărat, reinstalează din nou pe acel pc, dar asigura te ca îl instaleze pas cu pas.

Alta soluție nu știu, doar dacă cauți pe yt.

| anonim_4396 explică (pentru NonZarek):

Am instalat TLauncher, de ăla fără bani, de pe site-ul oficial, dar tot îmi pierd hărțile