| yonutz63991 a întrebat:

Merge asphalt 6, asphalt si nfs most wanted pe Sony xperia miro(sa imi spuna cei care au telefonul)?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Tu continua sa intrebi, poate faci ca data trecuta, daca mai tii minte. Si nu, nu o sa ruleze. Abia o sa ruleze asphalt 5, iar nfs most wanted chiar deloc.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Eu nu am telefon dar stiu ca are un prieten din clasa si ii merge, Deci da MERGE chiar si jocuri mai tari ca asteawinking, Bafta, funda?tongue

| Mentalist09 a răspuns:

Daaaa si inca foarte fain. grafica faina. love struck xD

| raul11 a răspuns:

Nu merg ca eu am miro dar merge real racing 2 (mai sacadeaza dar rar)