| protozoidzZOOM a întrebat:

Merge sa dau un Samsung galaxy s6 pe un iphone 5s? ..Sau e bine sa mai dau eu 50 lei. telefonul este nou are 64gb.si al meu tot nou este
argumentatii cei care se pricem

Răspuns Câştigător
| AlexPatriciu a răspuns:

Niciodata, in primul rand Samsung galaxy s6 are o camera mai buna decat iphone 7 pe care il am eu, ca sa nu mai vorbim de iphone 5s, Samsung s6 are design mai frumos si ecran mai mare decat iphone 5s, ca sa nu mai spun un soft foarte bun si upgradeuri la care telefonul face fata fara probleme. Parerea mea este sa pastrezi Samsung s6 este un telefon foarte bun, mult mai bun decat iphone 5s!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Merge sa dai.
nu merita.
S6 e mult mai bun.