| Adyy5 a întrebat:

Merita banii pe Galaxy Buds Plus?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca sunt incomode, eu sincer nu a-si da atatia bani pe niște casti.Sunt mai comode AirPods. Dar fiecare cu părerea lui, să le probezi înainte să le cumperi, dacă nu te deranjează și iti doresti, cumpara le!

| Adyy5 explică (pentru anonim_4396):

Dar se aud mai bine decat AirPods. Si cica stau mai bine in urechi.

| Carolina1972 a răspuns:

Nicidecum... cel putin eu nu as da atatia bani pe o pereche de casti si plus mi se par foarte incomodeee.

| krt0f1oR a răspuns:

Am auzit ca sunt incomode, daca e sa dai atat pe o pereche de casti, cumpara ceva care sa te multumeasca chiar daca mai urci pretul.Eu zic sa le cumperi si le probezi, sa nu te doara urechea sau alte zone din cauza castilor.In caz ca nu-ti plac le poti da inapoi(politica de retur e in functie de fiecare magazin in parte din cate stiu eu).