| Superior a întrebat:

Merita? https://www.emag.ro/......DX53ZMBBM/ imi place ca e s3xy,m-a excitat formele lui clasice,gura de ventilatie perfecta pentru... si culoarea lui alba,l-as mangaia cu mine in pat. Acum lasand gluma la o parte,merita? La mine se moare de cald.... Stiti alternative ce merita luate in calcul la un pret asemanator, sau pana in 2400 lei cu tot cu montaj? Doresc sa racesc un dormitor (unde dorm eu, de 12-13mp).

Răspuns Câştigător
| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Ideea e ca orice aparat de aer conditionat ti-ai cumpara, ar fi cel mai ok sa apelezi la o firma specializata in montaj. Eu asa am procedat. Uite aici una www.montaj-aer-conditionat-bucuresti.ro Bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat