| Andrey550 a întrebat:

Iphon 7 sau Samsung Galaxy S8+?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S9, razvan nu cumpara generati vechi niciodata, asta e un princiu de fizica

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nokia 8. Din poza pari un pustiulica, deci sanse marite sa dai cu telefonul de pamint.

| bogdan324 a răspuns:

Ma tenteaza acel Nokia 8, recent am vandut un galaxy s8 fiindca mereu stateam cu frica de a-l scapa si caut un telefon ceva mai rezistent dar si performant, is curios totusi de autonomia bateriei fiindca tot aud pareri pro si contra despre subiectul asta, in rest, telefonul mi se pare perfect in banii aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy S8+

| Maciuca_Denis_2000 a răspuns:

Galaxy s8+

| denisaroman118 a răspuns:

Galaxy S8+