| hypothesis a întrebat:

Merita sa faci update-ul de la Windows 7 la Windows 10? De ce da, de ce nu?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am făcut update-ul şi nu regret.

| alexandrualind a răspuns:

Merita deoarece e foarte bun.

| Celcareajuta a răspuns:

Merita sa faci upgrade de la Logan 2004 la Logan 2016? fix asa suna intrebarea + ca upgrade e gratis pana pe 30 iulie asa ca nu mai s-a pe ganduri ca dupa o sa fie 700 de lei sau cat e o licenta Windows in mod normal.

| Rozzovela a răspuns:

Eu cred ca nu merita, calculatorul meu mergea prost din cauza update-ului facut. Nu am motive solide, pentru ca nu sunt buna la calculatoare, dar nu cred ca merita. happy

| Stefan_Dragos_1997 a răspuns:

Pentru Windows 10 32 bites
Daca ai cel putin - 1 GB RAM
- 32 GB HDD
- procesor 1GHz
Recomandatsick+2 GB RAM
- + 50 GB HDD
- procesor + 2Ghz

Pentru Windows 10 64 bites (mai performanta)
Daca ai cel putin - 2 GB RAM
- 50 GB HDD
- procesor dual-core 1 GHZ

Recomandat- 4 GB RAM
- 100 GB HDD
- procesor dual-core 2GHz
Extrem: -16 GB RAM
- 500 HDD
- procesor ( Intel Core i7-990X Extreme Edition Processor 3.46 GHz 6 Core LGA 1366)

Este bun pentru jocuri!