| TudorFox a întrebat:

Merita sa iau desktopul asta? https://www.pcgarage.ro/......niversary/

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Doar raportat la scop poti decide daca merita. Asadar, care este scopul achizitionarii?

| TudorFox explică (pentru flixbuster):

Jocuri

| flixbuster a răspuns (pentru TudorFox):

Bun. Ca si categorie de sistem pare ce trebuie (ei zic "Extreme Gaming", chiar daca nu o fi Extreme dar pentru Gaming e sigur).

Ca sa vezi daca merita, fa-l pe bucati (poate chiar pe acelasi site) si inca pe unul - doua alte site-uri sa vezi la ce bani iti iese.