| Anon1mxD a întrebat:

Merita sa imi cumpar acest laptop? http://m.emag.ro/......DC5VK3BBM/ singurul joc pe care probabil am sa il joc va fi cs:go,in rest ma voi axa pe programe gen catia v5, autocad,matlab. Multumesc, dau funda pentru cel mai elocvent raspuns.

1 răspuns:
| cosminflorin9 a răspuns:

Pentru csgo o sa-ti mearga in maxim 70 fps dar de celalalte jocuri nu stiu ce sa-ti zic ca al placa video cam slab cautati un laptop cu o placa video mai buna. Spunem cat ai buget si iti recomand ceva daca vrei.