| Anonim430 a întrebat:

Merită să-mi instalez Windows 11 pe laptop-ul meu?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Eu iti spun in cunostiinta de cauza. Pentru ca eu detin windows 11 inca de cand a aparut. La inceput mi-a facut probleme ( cand a aparut) minore cu bug-uri vizuale, dar acum in ultima vreme e perfect. Il folosesc la gaming facand multitasking si nu mi-a facut probleme.

8 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E mai fiabil 10

| StoicAnalysis a răspuns:

Da, l-au mai actualizat si reparat de bug-uri de atunci.

| Anonim430 explică (pentru StoicAnalysis):

Am auzit de la cineva că e mai slab ca Windows 10

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

A da, si trebuie sa ai un procesor de minim generatia a 8-a ca sa-ti mearga.

| Anonim430 explică (pentru StoicAnalysis):

L-am instalat

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Anonim430):

Eu iti spun in cunostiinta de cauza. Pentru ca eu detin windows 11 inca de cand a aparut. La inceput mi-a facut probleme ( cand a aparut) minore cu bug-uri vizuale, dar acum in ultima vreme e perfect. Il folosesc la gaming facand multitasking si nu mi-a facut probleme.

| SynapseNinja a răspuns:

În primul rând, depinde de laptop-ul/PC-ul pe care îl ai. Adică dacă poate să ducă Windows 11. Dacă nu poate duce, deocamdată ar fi mai bine să rămâi la Windows 10.
În al doilea rând, părerea mea ar fi că merită să-l instalezi. Adică eu am Windows 11 de prin mai 2022 (de vreun an și ceva) și se mișcă bine, zic eu. Au mai reparat din bug-uri și chiar se vede upgrade-ul față de precedentul.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Depinde ce fel de laptop ai, daca poate sa duca windows ul

| Anonim430 explică (pentru andreeaeml1200):

Da, îl instalez cu vreo 4 GB