| sweetys a întrebat:

Mi-a aparut pe Facebook :"O persoana cu care nu te-ai imprietenit tocmai a adaugat un comentariu la postarea ta publica." Daca dau clic pe mesaj ma trimite la setari sa schimb confidentialitatea. Dar nu stiu cum sa intru sa vad la ce postare a comentat. Unde intru sa vad cine si unde a comentat?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ai aflat cumva? Și mie mi-a apărut exact la fel acum laughing

| sweetys explică (pentru Gonrax):

Din pacate nu am aflat. Am luat la rand toate postarile si m-am uitat peste ele sa vad la care din ele a comantat.