| Anonimaa5W a întrebat:

Am ascuns din greșeală un comentariu adăugat de o persoană la postarea mea pe Facebook. Știe cineva dacă pot recupera (să zic așa) comentariul? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Salut,intra la postarea respectiva dupa care intra la comentari si acolo comentariul care tu l-ai ascuns scrie acest comentariu este ascuns, tine apasat cu degetul cateva secunde dupa care intra unde scrie afiseaza si atunci comentariul se afiseaza din nou, succes.Cu placere.