| AceFool a întrebat:

Mi-a dat un vecin un router wirles far cutie doar cu cablu care il tii aprins
Model:TP-LINK
Model No: TL-R402M
cum il instalez nu stiu cum se instaleza
Ajutor

2 răspunsuri:
| tsbproduction a răspuns:

Buna. Daca vrei sa il instalezi iti trebuie software-ul pentru el (driver-ul). Pe acest link http://www.tp-link.ro/products/details/?categoryid=&model=TL-R402M#down gasesti manual-ul de utilizare, ghid de instalare si driver-ul. Daca mai ai intrebari, trimitele pe silviunokia@live.com.

| AceFool explică:

Pai aici pe site imi arata sa bag un CD si nu am am doar routerul big grin