| Paul260 a întrebat:

Am un router TP-LINK TL-R402M cum ma conectez la wireeles de la router ca nu stiu parola ca imi cere parola sa nu o stiu?

Răspuns Câştigător
| cristipc2011 a răspuns:

Sall am acelasi router ca al tau am avut aceeas problema. Pentru a-ti afla datele routerului trebuie sa te conectezi la ip prin internet explorer, iar acolo iti vor aparea datele routerului bft

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi ca numele de utilizator si parola trebuie sa fie specificate in contractul cu furnizorul de internet, cel putin asa este la mine. Numai bine!

| Dubaster a răspuns:

Posibil sa nu o sti happy mai uita omu!