| 0WhatTheFUCK0 a întrebat:

De ce nu imi merge sa schimb parola la facebook? mi-a spart cineva contul si am incercat si imi scj=himb parola si cand am introdus codul de verificare imi zicea " link invalid" si tot am incrat am incercat si nu a mers

Răspuns Câştigător
| elenaeuu a răspuns:

Pai...cred ca cel care tia spart contul tia schimbat datele persoanale si chestii... funda plshappy

| 0WhatTheFUCK0 explică (pentru elenaeuu):

Mi-am dat seama de asta. eu am vrut sa stiu cum pot intra in cont, dar multumesc pentru ajutor!

1 răspuns: