| Paul321 a întrebat:

Mi-a fost spart id-ul de messenger si nu mai stiu intrebarile de siguranta cum mai pot afla parola. Va rog am niste date f importante. Dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu il mai poti recupera chiar daca stii intrebarile de siguranta. Sigur au fost schimbate si acele intrebari de cel care ti-a furat ID-ul si adresa de email alternativa, buna in recuperarea contului. Asta poate iti da de inteles ca parola de la ID trebuie sa o stii doar tu, e confidentiala si nu pentru toata lumea. Pe viitor ai MARE grija.

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Poti introduce telefonul in caz ca l-ai dat de dinainte, daca nu spune-le prietenilor ce ti s-a intamplat ca sa nu ai surprize.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca aveai setata alta adresa de email, iti va trimite pe acea adresa parola. Daca nu, nu mai ai ce sa faci.

| lavandalia a răspuns:

Nu poti face nimic decat daca stii ce ai raspuns la intrebari