| mariazet45 a întrebat:

Mi-a umblat o ruda la setarile calculatorului si cand accesez internet explorar si yahoo mall imi apar literele mari aproape cat ecranu laptopului, imi puteti spune cum sa fac sa scap de aceasta problema?

6 răspunsuri:
| okei a răspuns:

Tine apasat pe ctrl si dai din scroll in jos happy

| unbaiat a răspuns:

Asta mergea in sectiunea trivia/amuzante pentru ca eu nu mai pot de ras laughing

| raidu2004 a răspuns:

Urmeaza pasi astia si ar trebui sa rezoliv problema. 1>deschide internet explorel 2.In stanga pagini sus vezi unde scrie WIEW mergi cu sageata si apase o data 3. O sa iti apara ca nu fel de meniu dai la TEXT SIZE si dai medium. Gata asta ar cam trebui sa iti rezolve problema daca nu cumva este altceva mai naspa. Anunta-ma daca ai reusit cu un mesaj privat bafta

| 1968 a răspuns:

Restabilire Sistem e mai usor asa

| narcis13 a răspuns:

laughing o sa fac o vizita pe la yahoo mall, poate-mi cumpar ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine apasat ctrl