| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am achiziționat un TV 3D.
Mi-am pus un film 3D dar nu se aude filmul.
Cineva mi-a zis că trebuie să convertesc formatul audio. Dar nu știu cu ce și cum.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Zau, iar inventezi povesti? A spus omul ca nu vede mkv? A spus ca nu aude, nu ca nu vede! Pentru ca televizorul nu stie DTS!

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

El vede doar avi si cateva divx. Nu vede mkv si altele mai noi. Eu nici nu ma chinui la a meu asa, pun extend monitor la tv si de pe laptop pun filmul prin hdmi direct.

| DryIce a răspuns (pentru K0sti):

Keep calm and flame onwinking

| SMH a răspuns (pentru K0sti):

Am aflat, nu îi plăcea DTS-ul, ai dreptate. Am convertit printr-un program numit ShanaEncoder în AAC.

| K0sti a răspuns (pentru SMH):

Pai da... exact ce am banuit!

| K0sti a răspuns (pentru DryIce):

Zau, iar inventezi povesti? A spus omul ca nu vede mkv? A spus ca nu aude, nu ca nu vede! Pentru ca televizorul nu stie DTS!