| ancutsa410 a întrebat:

Inca o problema:))am "activat" 50mb pe mobil "cadoul ala de la vodafone" si am primit un sms in care imi zicea ca sa intru pe www.vodafone-live.com (sau ceva de genu) dupa ce primesc sms cu ceva setari.problema e ca eu nu am primit mesajul ala asa ca nu-mi merge netu pe mobil.ma poate ajuta cineva? poate mai aveti mesajul ala...sau? dau fundita daca functioneaza.

3 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Atunci du-te la un magazin vodafone, spune-le domnilor acre sete problema si sunt sigur ca te vor ajuta
eu asa am rezolvat problema asta.

| cretzufinish a răspuns:

"Cadoul ala de la vodafone" e timp de 3 luni iar daca nu-ti faci timp imediat sa mergi la ei sa refuzi te pun la plata. Daca vrei intr-adevar poti merge la ei si sa rezolvi problema. Acele setari sunt diferite, nu te ajuta ale mele de exemplu. Dar ai grija cu expirarea acelor 3 luni, pentru ca nu e chiar avantajos. Eu, dupa expirare am mai platit inca vreo 2 abonamente, cica tot din neglijenta mea, ca era de competenta mea refuzul, atat timp cat oferta lor se referea strict la 3 luni. Ma rog. tongue

| pitesti a răspuns:

Suni la *222 urmezi instructiunile pana vorbesti cu un reprezentant si ii spui sa iti mai trimita o daca setarile pentru internet.