| DanutzStanik a întrebat:

Mi-am bagat windows xp si am o problema cu mozilla firefox, odata la un interval de timp imi da crash, dau repornire, dar la un moment dat devine stresant.
Dau funda

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Așa pățești dacă folosești sisteme de operare scoaase din uz, și pe deasupra și furate din surse ilegale, ca numai acolo se mai gasesc.De acolo provine softul și Windows-ul contrafăcut cu viruși ce îti strică calculatorul, fură date și altle.
Succes

| K0sti a răspuns:

In ultimul timp Mozilla are ceva probleme, nu esti singurul care pateste asta, se vaita mai multi de aceeasi problema! Instaleaza Chrome!

| floryn1993 a răspuns:

Http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/ incearca de pe site official

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

Probabil tu ai inceput deja sa iei virusii noi aparuti dupa terminarea suportului pentru xp