| Adrain121 a întrebat:

Mi.am cumparat acum cateva zile un Allview v2 viper i 4g si nu am observat la început daca se incinge in partea de sus, am observat dupa ce i.am facut update la Android. Oare de la update se incinge sau de la el? Si daca e de la update ce pot face sa nu se mai incinga?

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut! Vorbim de un telefon din gama low profil. Nu se incinge ca ai facut update la Android, nu are legatura. In partea de sus se incalzeste de la temperatura degajata de procesourl acestui telefon. Din pacate nu exista o rezolvare pentru asta sad.