| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat azi un adaptor cu un card de 2gb. Ok. le-am bagat in laptop si nu imi merge. nu stiu ce are...nu mi-l citeste si zice ca trebuie formatat. Am scos cardul, l-am bagat in telefon si l-am formatat. Nici asa nu merge.Si in diskG in loc sa-mi apara acea iconita care trebuie imi apare una albastra.Cum pot sa rezolv? De abia l-am cumparat... Funda+vot

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Cand te intreaba windows daca vrei sa-l formatezi, dai accept. dupa ce-l formateaza o sa-ti mearga

| Marius2705 a răspuns:

Incearca sal bagi in laptop si formateazal, si daca nu til citeste inca o fi de la adaptor

| vLad_4507 a răspuns:

Poate sa fie cu parola