| Eddys a întrebat:

Mi am cumparat calculator nou, destul de bun ...si imi merg jocurile in reluare. de ce? jocuri care ar trebui sa mearga superb.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Problema ori este de la jocuri, ori windowsul virusat sau nu este compatibil, sau probleme cu direct x

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca partea hardware e compatibila cu jocurile cu probleme, ar trebui sa te asiguri ca driverele sunt instalate cu succes (mai ales pentru placa video) si ca ai versiunea softului directx compatibila cu sistemul tau.